Mieszkacie w jedno lub wielorodzinnym domu i w najbliższym czasie planujecie wymienić swój wysłużony i stary piec na nowy? Możecie postarać się o dofinansowanie na jego wymianę. Nasza firma od kilku lat zajmuje się między innymi wymianą kotła w już istniejącym systemie. Tego rodzaju inwestycja nie należy do najtańszych, mimo to istnieje możliwość dotacji na tego typu realizacje.

Idealna promocja dla tych z Państwa, którzy planują modernizację kotła - Palniki Platinum Bio 1 w ofercie specjalnej: W ZESTAWIE TANIEJ!

Miło nam zaprezentować Państwu kolejne urządzenia wprowadzone do naszej oferty - system pneumatycznego doprowadzania paliwa pelet PELLETS VACUUM. Występuje on w dwóch modelach: Pellets Vacuum 1 - z podajnikiem ślimakowym do zabudowy oraz Pellets Vacuum 2 - z podajnikiem ślimakowym pod zbiornik.

Decydując się na zakup nowoczesnego kotła centralnego ogrzewania na biomasę dbamy o środowisko i przyczyniamy się do poprawy bilansu CO2 w atmosferze.

Produkcja odnawialnej energii na przestrzeni ostatnich czterech lat wzrosła dwunastokrotnie, już 12 proc. rynku jest zasilane ekologicznie. Polski wzrost bazuje głównie na bogactwach naturalnych, w tym pellecie, czyli materiale opałowym wykonywanym z odpadów drzewnych, który notuje rekordowe wzrosty produkcji w Polsce i na świecie.

W poniedziałek, 11 listopada, w Warszawie rozpocznie się COP19 – światowa konferencja klimatyczna prowadzona w ramach ONZ. Do Polski przyjadą przedstawiciele wszystkich państw świata. Niestety, polski rząd oprócz organizacji konferencji ma niewiele do zaoferowania klimatowi. Blisko 90 proc. uzależnienie energetyki od węgla, słabe wsparcie dla odnawialnych źródeł energetyki to tylko niektóre z licznych „grzechów klimatycznych” rządu.

Kontakt

ikotly.com.pl
ul.Wileńska 7
11-500 Giżycko

tel.: +48 793 192 871
e-mail: biuro@ikotly.com.pl

fb